top of page

EĞİTMEN EĞİTİMLERİ

Pilates eğitmeni olmak çok ciddi bir eğitim süreci ve deneyim gerektirir. Hiçbir zaman durmaz yeni bilgilerle ve pratikle sürekli gelişir, ve değiştirir. Bu hedefle Eren Ambarkütük 15 senelik pilates tecrübelerini bir metodda toplayarak donanımlı, yetkin, kendine güvenen pilates eğitmenleri yetiştirmek amacı ile bu platformu kurmuştur. Kendisi şimdiye kadar birçok eğitim almış, workshoplara katılmış, birçok yerde eğtimenlik yaparak ciddi bir tecrübe kazanmıştır. Bu tecrübesini de şimdi yeni eğitmenler yetiştirerek paylaşmaktadır.

Bu amaca yönelik olarak EAzone Akademi'de kişinin seviyesine ve hedefine uygun programa yönlendirilerek eğitim planı oluşturulur. Ana eğtim paketleri hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

PİLATES EĞİTMENLİK EĞİTİMİ - Temel Paket

 

Pilatese giriş

Mat Pilates başlangıç ve orta seviye

Reformer Pilates başlangış ve orta seviye

Cadillac temel egzersiz repertuarı

Genel Anatomi bilgisi

Duruş Analizi Yapma Bilgisi

Eğitim  süresi: 5 haftasonu - Cumartesi günleri

Sıradaki eğitim tarihi: 30 Haziran - 28 Temmuz 2018

                               10:00-17:00 arası

PİLATES EĞİTMENLİK EĞİTİMİ - İleri Seviye Paketi

Mat Pilates ileri seviye

Reformer Pilates ileri seviye

Sakatlıklar ve fiziksel rahatsızlıklar üzerine çalışma yöntemleri (Bel fıtığı boyun fıtığı, skolyoz, eklem rahatsızlıkları, vs.)

Pilateste yardımcı ekipman kullanımı

WORKSHOPLAR

 

Pilates temel eğitim repertuarının dışında kalan spesifik konularla ilgili eğitmenliğinizi geliştirecek ve size fark yarattıracak bilgiler paylaşılan kısa süreli fakat verimli eğitimlerdir. Taleplere ve kursiyerlerin durumuna göre planlaması yapılarak duyurusu yapılacaktır. Takipte kalın...

bottom of page